Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Самоврядування

Основні напрямки діяльніості  ради учнівського самоврядування  

Головними завданнями учнівського самоврядування  були :

- формування в учнів організаторських умінь, підвищення соціальної активності молодого покоління ;

- здійснення діяльності, спрямованої на задоволення соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних інтересів ;

- забезпечення активної участі учнів в громадському житті ліцею.

 З метою досягнення  зазначених завдань члени учнівського самоврядування  здійснювали свою діяльність в різних напрямках :

- допомагали керівникам навчальних груп вирішувати завдання, пов’язані із зміцненням дисципліни, підведенням  підсумків навчально-виробничої  та навчально-виховної діяльності груп. З цією метою відбувались засідання ради профілактики  в навчальних групах.;

-  виходили з пропозиціями до адміністрації ліцею щодо організації  спортивних змагань, ігор,  і в цілому дозвілля;

-  контролювали навчальні досягнення учнів і стан відвідування занять учнями, сприяли зміцненню дисципліни, виконанню правил внутрішнього розпорядку ;

- організовували чергування учнів з самообслуговування, підтримували чистоту і порядок в навчальних кабінетах і майстернях;

-   брали участь у підготовці до оздоровчих заходів влітку 2016 року;

-   допомагали  бібліотекарю по облаштуванню приміщення, в ремонті підручників, посібників;

-  приймали активну участь в конкурсах професійної майстерності, олімпіадах, в проведенні  виховних заходів, зустрічей з ветеранами праці, випускниками ліцею, Героями України;

-  допомагали в організації дозвілля учнів: залученні в роботу гуртків технічної, декоративно-прикладної, фототворчості, самодіяльної художньої творчості, спортивних секцій

           - допомагали педпрацівникам у проведенні правовиховної та правоосвітньої роботи, в пропаганді здорового способу життя.

 

За звітний період проведені зустрічі з працівниками міської бібліотеки, воїнами-чорнобильцями ( Лисицин В.М., Кащенко А.І.),  ветеранами війни та праці (Гозун О.С.) , зустрічі з  місцевою поетесою  С.І.Шемякіною,  зустрічі з працівниками громадської організації «Лінія життя»  по здоровому способу життя та інше.       

           Проведені вечори  присвячені Дню Святого Валентина, Дню студента,   конкурси квітів, конкурси технічної, декоративно-прикладної та фототворчості. Статті  про проведені заходи  друкувались в міській пресі : газеті «Дзержинський шахтар» та газеті «Дзержинський узвіз».

За підсумками обласного огляду конкурсу технічної творчості ліцей посів 1 місце в номінації «Електронні прилади»  і був нагороджений Дипломом 1 ступеню Оргкомітету ПМ «Юність» (м.Костянтинівка) жовтень 2015р.) ( керівник гуртка  майстер виробничого навчання Просфірін О.Л.  )

За підсумками обласного огляду-конкурсу з фототворчості  ліцей посів 1 місце та нагороджений в різних номінаціях  грамотами Оргкомітету ПМ «Юність» м.Костянтинівка ( керівник фотогуртка майстер виробничого навчання Велика Л.М.).

Члени Ради учнівського самоврядування  вносили пропозиції про матеріальне заохочення учнів за досягнуті високі результати в навчанні, участь у громадському житті ліцею. Пройшли спортивні змагання «Ну-мо, хлопці!» присвячені Дню Збройних Сил України. Переможці змагань були нагороджені  грамотами та солодкими призами.

До Дня студента відбулись спортивні змагання з різних видів спорту, переможці були нагороджені солодкими призами, організовано чаювання.

До дня створення системи ПТО на урочисту лінійку був запрошений  випускник ліцею 2000р.  забійник шахти Північна Герой України Слюсарь С.П. та випускники різних років. Учні привітали випускників ліцею різних років з професійним святом.

Учні ліцею доглядають за пам’ятником Невідомому солдату у м.Залізне, підтримують чистоту на  території пам’ятника, приймають участь в міських заходах, присвячених Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, заходах, присвячених знаменним датам, приймають активну участь в виконанні реставраційних робіт на меморіалі «Слави» у м.Торецьку.

 Сектор редколегії постійно випускав газету «Ліцеїст», в якій відображались питання життєдіяльності ліцею, поздоровлення з святами, різні новини.

Члени учнівського самоврядування приймали участь в проведенні профорієнтаційної роботи в школах міста, виступали з агітбригадою, презентували професії, за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників, запрошували  випускників  шкіл на навчання до ліцею.

В цілому, організація роботи Ради учнівського самоврядування в ліцеї спрямована на підготовку кваліфікованих робітників нової генерації, здатних постійно удосконалювати професійну мобільність за допомогою використання сучасних технологій навчання, спроможного відповідати за своє  професійне майбутнє, здатного утвердити себе в умовах конкуренції на ринку праці.