Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Свято першого дзвоника.

 Швидко пролетіло літо і знову прийшла осінь.

1 вересня відкрилися двері Дзержинського професійного гірничого ліцею та педагоги радо приймають в свої обійми молоде поповнення робітничого класу.

Традиційно свято першого дзвоника з нагоди початку навчального року та Дня Знань розпочалось з урочистої лінійки, відкриття якої пройшло під звуки гімну України..

Це свято, що дороге кожному, хто навчається і навчає. Для педагогів ліцею – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми дорослішими вихованцями і щасливий шанс знову і знову відкривати учням дивовижний світ Знань. Для учнів – це новий етап серйозної роботи, спілкування з одногрупниками, година успіхів та нових відкриттів . В цей день гучними голосами наповнюються навчальні кабінети та майстерні.

Починається нова сторінка в житті наставників молоді – педагогів. Їм сіяти добре, розумне, вічне. Для педагогів ліцею важливо, щоб кожен учень отримав хорошу освіту, зміг в повній мірі розкрити свої здібності і таланти.

Ми живемо, працюємо і вчимося у неспокійний для України час, коли проходить антитерористична операція і гинуть українці, захищаючи рубежі нашої батьківщини. Хвилиною мовчання учні та педколектив вшанували пам'ять воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, цілісність і єдність нашої України.

Директор ліцею Назаров А. В. в зверненні до всіх присутніх сказав, що роки навчання не тільки самий прекрасний і незабутній період у житті людини, але і відповідальний, тому, що знання визначають місце людини в подальшому житті і висловив впевненість, що випускники ліцею стануть грамотними, морально і духовно багатими людьми, патріотами своєї батьківщини та їх імена впишуться в славний літопис ліцею.

За вагомий внесок у справу виховання та навчання підростаючого покоління директором Назаровим А. В. були вручені грамоти співробітникам – викладачам Іванцовій В.В., Покусі М. Л., майстрам виробничого навчання Просфіріну А. Л., Мельник Н.В., Зоріній Л. М., Уско О. М. , а також кращим учням за високі показники у навчанні та участь у громадському житті ліцею : Костогриз А., Сидоренко В., Нечитайленко В., Даниловій О., Тюликову О. , Марченко Л., Марченко О. та іншим.

За роки існування багато прославлених шахтарів підготовлено в стінах ліцею: це - Кузьменко М.І. ( випуск 1947 р.) –заслужений шахтар, Герой Праці, кавалер знака «Шахтарська слава», Юхимович П. А. (випуск 1946 р.) – почесний шахтар, кавалер знака «Шахтарська слава», Лісняк П. Е. – (випуск 1949 р.) – Герой праці, заслужений шахтар України , Юхименко В. А. - генеральний директор ДП «Торецьквугілля», - Богайчук О. Г.. (випуск 1996 р.) , Лунгу М. О. ( випуск 1988 р.), Герой України Слюсар С. П. (випуск 2002 р.) Ліцей пишається своїми героями - випускниками.

На урочистій лінійці в якості гостя був присутній головний технічний інспектор праці Дзержинської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України Челюбєєв В. М., який привітав педагогічних працівників та учнів з початком нового навчального року і Днем Знань і побажав міцного здоров'я, благополуччя, глибоких знань, мирного та успішного навчального року. Кращим учням випускної групи № 41 з професії «електрослюсар підземний, електрозварник ручного зварювання» Тюликову О. і Ємельянову П. Челюбеев В. М. вручив грамоти і цінні призи.

Заступник директора з УПР Сюлєва І. М. у своєму привітанні зазначила, що хороша освіта - це найважливіша складова життєвого успіху і від того, як учні засвоять духовні і моральні цінності, залежатиме завтрашній день. Ще раз побажала в новому навчальному році всім учням енергії та наполегливості , добрих і відмінних оцінок, а педагогам – професійних удач, слухняних і вдячних учнів та любові до своєї професії.

Від імені педагогічного колективу всіх учнів та співробітників привітала з початком навчального року і днем знань викладач української мови та літератури Покуса М. Л. і побажала в новому навчальному році міцного здоров'я, терпіння, оптимізму, наполегливості і завзятості, впевненості у своїх силах, мирного неба.

У зверненні до першокурсників, які вливаються в дружну ліцейную сім'ю, прозвучали слова привітань і побажань завжди прагнути до вершин знань, ніколи не відступати і вчитися із задоволенням, щоб професійна честь була найголовнішим у житті.

З відповідним словом від учнів 1 курсу виступила Дергаль Катерина.

Про початок нового навчального року та Дня Знань всіх сповістив перший дзвоник. Право дати перший дзвінок надано учню Назарову Руслану. Після дзвінка всі учні вирушили на урок Знань, який у цьому навчальному році присвячений 25-річчю незалежності України.

Адміністрація Дзержинського професійного гірничого ліцею вітає всіх учнів та педагогів навчальних закладів з святом першого дзвоника і бажає успішного навчального року, гарного настрою, успіхів в роботі та навчанні, миру і добра!

 

 

 

Заступник директора з НВхР        О. Кірносова