Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Сходинка до майстерності

За традицією в Дзержинському професійному гірничому ліцеї протягом року з метою підвищення якості професійної освіти, вдосконалення форм, методів, засобів виробничого навчання, обміну досвідом проводяться конкурси професійної майстерності майстрів виробничого навчання з усіх професій, за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників.

17 червня 2016 року було проведено конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ліцею за професією «Маляр, штукатур». Метою конкурсу було визначення та підтримка творчої праці майстрів виробничого навчання, підвищення їх професійної майстерності, популяризації фахових здобутків та передового педагогічного досвіду. Позитивною рисою є те, що в процесі їх підготовки та проведення був задіяний весь колектив ліцею. Це створює творчу атмосферу, забезпечує можливість не тільки виявляти професійні знання, професійну компетентність, а й загальну ерудицію, ділові якості особистості, взаємопідтримку.

На початку конкурсу голова методичної комісії будівельних професій Іванцова В.В, яка була ведучою конкурсу, привітала конкурсантів, побажала їм успіхів і перемог.

Була проведена робота з підготовки теоретичної і практичної частини конкурсу професійної майстерності, були розроблені конкретні заходи: підготовлені комп'ютерні тести, розроблені викладачем Іванцовою В.В., письмові завдання, при виконанні яких учасник повинен був підтвердити комплексний підхід до відповіді теоретичної частини конкурсу, а також матеріали, обладнання, інструменти для проведення практичної частини.

Учасниками конкурсу були майстри виробничого навчання: Івченко О.В., Велика Л.Н., Каледіна Л.А .. До складу журі увійшли: директор ліцею Назаров А.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи Сюлева І.М. , викладачі спецдисциплін Кірносова Є.В., Іванцова В.В. і старший майстер Кирносов Е.Н ..

Перший етап конкурсу - теоретичний, проводився в комп'ютерному класі, де конкурсанти пройшли тестування на комп'ютерах з предметів професійно-теоретичної підготовки: спецтехнологія, матеріалознавство, охорона праці і дали відповіді на письмові комплексні завдання.

Другий - практичний етап конкурсу проводився в підсобних приміщеннях спортзалу, в яких зараз проводяться ремонтні роботи. Завдання практичного туру відповідали вимогам IV кваліфікаційного розряду за професією «штукатур», IV кваліфікаційного розряду за професією «маляр». Як завдання необхідно було виконати часткове оштукатурювання стін цементним розчином і шпаклювання стін, потім провести контроль якості зовнішнім оглядом і виміром. Особливу увагу журі звертало на дотримання правил техніки безпеки при виконанні практичних робіт. Конкурсанти настільки серйозно поставилися до виконання практичного завдання, що всім хотілося дати тільки перші місця, але ... Після підбиття загальних підсумків двох турів конкурсу місця розподілилися наступним чином: перше місце посіла майстер виробничого навчання гр.24 Велика Л.Н., друге місце було присуджено майстру виробничого навчання гр.34 Івченко О.В., третє - майстру виробничого навчання гр.14 Каледіна Л.А ..

Журі відзначило високий рівень знань, професійної майстерності конкурсантів.

Основний висновок учасників конкурсу: «Майстер виробничого навчання повинен не тільки навчати, але і вчитися! ».

Дзержинський професійний гірничий ліцей оголошує набір учнів на 2016-2017 навчальний рік. Ласкаво просимо в стіни нашого ліцею!

 

Старший майстер ДПГЛ Кирносов Е.Н