Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Сходинка до майстерності

На початку навчального року за традицією в Дзержинському професійному гірничому ліцеї проводяться конкурси професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з усіх професій, за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників.

25 вересня 2015 року було проведено конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ліцею за професією «Електрозварник ручного зварювання», «Електрогазозварник». Цей конкурс проходив напередодні знаменної події в історії ліцею та всієї системи профтехосвіти - адже нам виповнилося 75 років.

На початку конкурсу викладач спецтдісціплін, голова методичної комісії будівельних професій Іванцова В.В, яка була ведучою конкурсу, привітала конкурсантів, побажала їм успіхів і перемог. Метою конкурсу було визначення та підтримка творчого праці майстрів виробничого навчання, підвищення їх професійної майстерності, популяризації фахових здобутків та передового педагогічного експерименту.

Педагогічний колектив ліцею з ентузіазмом відгукнувся на цей захід. Була проведена велика підготовча робота по підготовці теоретичної і практичної частини конкурсу професійної майстерності, були розроблені конкретні заходи, підготовлені комп'ютерні тести, розроблені викладачем спецтехнології Іванцовою В.В., для проведення теоретичної частини конкурсу, завдання, матеріали, обладнання для проведення практичної частини конкурсу.

Учасниками конкурсу були майстри виробничого навчання Отченашенко А.А, Мироненко Ю.В. Ожерельев В.Н. До складу журі увійшли директор ліцею Назаров А.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи Сюлева І.М .; викладачі спецдисциплін Іванцова В.В., Синицина М.М. і старший майстер Кирносов Е.Н. Спочатку все зібралися в комп'ютерному класі на перший етап конкурсу - теоретичний, де конкурсанти пройшли тестування на комп'ютерах з предметів професійно-теоретичної підготовки: спецтехнологія, матеріалознавство, електротехніка, охорона праці та ін.

Другий - практичний етап конкурсу проводився в навчальній зварювальної майстерні. Як завдання необхідно було зварити металеві труби d = 12 мм, при цьому забезпечити міцність зварного з'єднання і якість зварного шва. Особливу увагу журі звертало на дотримання правил техніки безпеки при виконанні зварювальних робіт.

  При підведенні підсумків конкурсу місця розподілилися наступним чином: перше місце зайняв майстер виробничого навчання Отченашенко А.А., друге місце присудили майстру виробничого навчання Мироненко Ю.В., третє - майстру виробничого навчання Ожерельева В.М ..

Журі відзначило високий рівень знань, професійної майстерності конкурсантів. Була високо піднята планка в підготовці до конкурсу за іншими професіями, які пройдуть найближчим часом в ліцеї згідно розробленого графіка.

Учасники конкурсу нагороджені цінними подарунками, грамотами та подяками.

Напередодні свята - 75-річчя створення системи професійно-технічної освіти та 75-річчя створення Дзержинського професійного гірничого ліцею педколектив вітає всіх працівників системи ПТО з професійним святом, бажає міцного здоров'я, творчих успіхів на ниві вчення і виховання, мирного неба!

 

 

Старший мастер    лицея       Кирносов Е.Н.