Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Професія «Продавець»- потрібна, сучасна, чудова

23.12.15 на базі Дзержинського професійного гірничого ліцею  проводився семінар – практикум педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів Артемівського методичного об’єднання «Розвиток професійних компетентностей, творчих здібностей учнів на уроках виробничого навчання з професії «Продавець»» з відкритим навчально виховним заходом .

Теоретична частина семінару супроводжувалася жвавим обговоренням використання сучасних освітніх технологій  на уроках і в позаурочний час. Майстри виробничого навчання Дзержинського професійного гірничого ліцею Мельник Наталя та Уско Олена із задоволенням поділилися досвідом роботи з даного напрямку, розповіли про різноманітність методів і прийомів роботи з учнями на уроках виробничого навчання, провели пізнавальну вікторину.

Зоріна Леся практичну частину методичного заходу відкрила запрошенням учасників семінару до участі у  чайній та кавової церемонії, під час якої майбутні продавці завзято запрошували зробити покупку, яку оформили творчо та майстерно. Під час обслуговування учні демонстрували свої професійні здібності та високий рівень культури спілкування

Проведення таких заходів в ліцеї вже давно стало традицією, їх основна мета полягає у поглибленні теоретичних знань, практичних умінь і навичок учнів, підвищенні рівня професійної майстерності, розвитку їх творчих здібностей.

На завершення семінару учасники побажали учням кмітливості, творчої активності, зацікавленості в оволодінні професією, адже вона особлива та актуальна на сучасному ринку праці,  а майстрам – професійного змагання та педагогічного натхнення.