Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Професія моя гордість

В кінці навчального року в Дзержинському професійному гірничому ліцеї пройшов конкурс професійної майстерності серед учнів 1 та 2 курсу за спеціальністю «Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Конкурс - це своєрідний вимірювач майстерності, можливість продемонструвати чистоту виконання технологічних прийомів, акуратність виконання завдання, фантазію, творчість.

Підготовка і проведення конкурсу профмайстерності - організована майстрами виробничого навчання груп продавців уско Е.Н. і Мельник Н.В. Журі конкурсу представляли: в.о. директора ліцею І.Н.Сюлева; зам. з виховної роботи ДПГЛ Е.В.Кірносова; ст.мастер ДПГЛ Е.Н.Кірносов; викладач спецдисциплін Л.А.Кагітіна.

Участь в конкурсі дозволяє учням:

- сформувати адекватну самооцінку;

- розвивати свої вольові якості;

- самоствердитися в правильності вибору професії;

- формувати свій естетичний смак.

Конкурс складався з теоретичного, практичного та професійного завдань.

Конкурсанти вперше виконували професійне завдання, яке складалося з конкурсу викладки товарів на час, визначення виду товару за органолептичними показниками - кращими в цьому конкурсі показали себе учні групи №12 Литвиченко Л. і Данюкова О.

Конкурс реклами і упаковки товару здивував і порадував членів журі своєю оригінальністю і різноманітністю. Красиву упаковку продемонстрували Колесова Г. (гр№22) і Власенко А. (гр№12)

У підсумку кращими продавцями продовольчих і непродовольчих товарів визнали Павлюкову Ольгу (гр№12) і Бомко Авігаїл (гр.№22).

Конкурс став для всіх учасників справжнім святом творчості майстрів своєї справи, за якими майбутнє сфери послуг міста.

 Н.В.Мельник мастер п/о ДПГЛ.