Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Прекрасна пора року

Осінь - чудова пора! Дерева радують нас своєю яскравою листям, осіннє сонечко додає яскравих фарб. Прекрасна пора року, яке надихало художників, поетів, і хочеться сподіватися, не залишить байдужими і нас.

21 жовтня в Дзержинському професійному гірничому ліцеї проходив фестиваль «Золота осінь!» У ньому взяли участь учні всіх навчальних груп під керівництвом викладачів і майстрів виробничого навчання. Хлопці з захопленням готувалися до заходу.

В якості експертів були запрошені: директор ліцею Назаров А.В., заступник директора по УПР Сюлева І.М., заступник директора з НВР Кірносова Є.В.

З вітальним словом до журі і учасникам фестивалю «Золота осінь» звернулася учениця групи №12 Власенко Аліна у вигляді живої композиції «Дівчина осінь».

Група №34 продемонструвала вирізані з гарбуз «Башмаки для Попелюшки, композицію« Родичі гарбузові », пано« Мій милий, якщо б не було війни »(Генералів А., Яковенко С.)

Хлопці групи №31 вражаюче зобразили «Зустріч Хеллоуїна» і яскраве пано «Похмура час очей чарівність» (Міняйло Ю. Рагузіна Д.), а група № 21 баранчика з цвітної капусти і Чиполіно з гарбуза.

Чудове твір представила Група №18 з корчів, гілок і листя «Лісове чудовисько» (Бридько Н), а група №24 патріотичну композицію з повітряних кульок і листя «Мир» і косу з часнику «Дівоча коса» (Харчикова І, Сидоренко А).

Група кухарів №33 приготувала кашу з гарбуза «Осінній десерт» і пиріг «Осіннє диво» з яблук (Шепельська С., Прусакова В.)

Оригінальністю відзначилась група №14, продемонструвавши вирізану з гарбуза «Карету для попелюшки»; композицію з шишок «Лісове диво»; «Вітрильник» з гарбуза (Фесик Ю., Лисицина О.). А група №22 представила композицію «Осіння берегиня», капустяний зайчик і «Підводний світ» (Подбельцева С., Беленко Т.).

Проведення конкурсу «Золота осінь» сприяло розвитку патріотичного виховання, творчих здібностей учнів, було направлено на виховання екологічної культури молоді, вивчення місцевого фольклору і колориту.

Всі роботи дуже яскраві, оригінальні і, безумовно, кожна з конкурсних робіт гідна перемоги, всі твори чудові!

При підведенні підсумків директор ліцею, «Відмінник освіти України» Назаров А.В. виніс рішення нагородити грамотами за участь у фестивалі «Золота, осінь!» всі групи ліцею та побажав подальших творчих успіхів і реалізації самостійних ідей молодої робочої зміні.

 

Мельник Н.В.

Мастер производственного обучения