Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Свято першого дзвоника.

У Дзержинському професійному гірничому ліцеї традиційно свято першого дзвоника почався з урочистої лінійки, відкриття якої відбулося під звуки гімну України.

1 вересня - це свято, яке дороге кожному, хто вчиться і вчить. Для педагогів ліцею - це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми подорослішали вихованцями і щасливий шанс знову і знову відкривати учням дивовижний світ Знань. Для учнів - це новий етап серйозної роботи, спілкування з одногрупниками, годину успіхів і нових відкриттів. У цей день гучними голосами наповнюються навчальні кабінети та майстерні. Для педагогів ліцею важливо, щоб кожен учень отримав гарну освіту, зміг в повній мірі розкрити свої здібності і таланти.

Ми живемо, працюємо і вчимося в неспокійний для України час, коли проходить антитерористична операція і гинуть українці, захищаючи рубежі нашої батьківщини. Хвилиною мовчання учні та педколектив вшанували пам'ять воїнів, загиблих в боротьбі за свободу, цілісність і єдність нашої країни.

Директор ліцею Назаров А.В. в зверненні до всіх присутніх сказав, що роки навчання не тільки найпрекрасніший і незабутній період у житті людини, але і відповідальний, тому, що знання визначають місце людини в подальшому житті і висловив впевненість, що випускники ліцею стануть грамотними, морально і духовно багатими людьми , патріотами своєї батьківщини і багатьма з них ще будуть пишатися дзержинці.

За роки існування багато прославлених шахтарів підготовлено в стінах ліцею: це Кузьменко Н.І., Юхименко В.А., Богайчук А.Г., Лунгу М.А., Слюсар С.П. Ліцей пишається своїми героямі- випускниками.

На урочистій лінійці в якості гостя був присутній голова теркому працівників вугільної промисловості України Щербань В.П., який привітав педагогічних працівників та учнів з початком нового навчального року та Днем знань і побажав міцного здоров'я, благополуччя, глибоких знань учням, мирного і успішного навчального року. Кращим учням випускний групи № 41 за професією «електрослюсар підземний, електрозварник ручного зварювання» Міняйло Юрію і Рагузіна Дмитру Щербань В.П. вручив грамоти та цінні призи. Заступник директора по УПР Сюлева І.М. у своєму привітанні зазначила, що хороша освіта - це найважливіша складова життєвого успіху і від того, як учні засвоять духовні і моральні цінності, буде залежати завтрашній день. Ще раз побажала в новому навчальному році всім учням енергії та наполегливості, хороших і відмінних оцінок, а педагогам - професійних успіхів, слухняних і вдячних учнів і любові до своєї професії.

Кращі учні ліцею були відзначені грамотами: Негореев А., Харчикова І., Беленко Т., Вольвач Н., Пасіковскій А., Сазонов Г., Фесик Ю., Лисиця О. і інші.

За довголітню і сумлінну працю директор ліцею Назаров А.В. вручив грамоти педпрацівникам: майстрам виробничого навчання Великої Л.Н., Івченко О.В., Зоріної Л.М., Мельник Т.В., уско Е.Н., викладачам Синіцин Н.А., Іванцовою В.В. і іншим співробітникам.

Від імені педагогічного колективу всіх учнів і співробітників привітала з початком навчального року та днем ​​знань викладач спецдисциплін Кагітіна Л.А., побажала в новому році міцного здоров'я, терпіння, оптимізму, наполегливості і завзятості, впевненості в своїх силах, мирного неба.

У зверненні до першокурсників, які вливаються в дружну ліцейну сім'ю, прозвучали слова привітань і побажань завжди прагнути до вершин знань, ніколи не відступати і вчитися із задоволенням, щоб професійна честь була найголовнішим у житті.

Про початок нового навчального року та Дня Знань всіх сповістив перший дзвінок. Право дати перший дзвоник надано учневі Негорееву Олексію. Після дзвінка всі учні вирушили на урок Знань, який в цьому навчальному році присвячений темі національно-патріотичного виховання.

Адміністрація Дзержинського професійного гірничого ліцею вітає усіх учнів і педагогів навчальних закладів міста зі святом першого дзвоника і бажає успішного навчального року, гарного настрою, успіхів у роботі та навчанні, миру і добра!

Заступник директора з НВР
Е.Кірносова