Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Народні традиції - в навчання.

 

Дзержинський професійний гірничий ліцей - навчальний заклад, в якому готують трудові кадри для нашого міста. Разом з майбутніми шахтарями здобувають освіту і кваліфікацію і майбутні працівники сфери обслуговування - це кухарі та кондитери.

В даний час професія кухаря є масовою і перспективною. Безперервний розвиток мережі підприємств громадського харчування вимагає підготовки більшої кількості висококваліфікованих робітників.

Основою професійної підготовки є виробниче навчання. Напередодні закінчення 1 семестру в групі № 23 з професії «Кухар, кондитер» був проведений підсумковий бінарний урок виробничого навчання та української літератури на тему: «Традиції української кухні» (літературно-кулінарний вінегрет).

Майстри виробничого навчання Мельник Н.В, і Лиса Т.Ф. розділили групу на підгрупи: «Кулінари», «Літератори», «Художники» і «Музиканти», кожна з яких презентувала свій проект. Група «Художників» представила виставку-світлицю: «Пам'ятники страв і столових приладів». «Кулінари» презентували рольову гру «Знавці української кухні»; «Страви української кухні, занесені в книгу рекордів Гінесса». Майстром п / о Мельник Н.В. була показана презентація «Технологія приготування пиріжків з дріжджового тіста». Група «Літераторів» згадала письменників, поетів, зокрема Павла Глазового, які в своїх творах часто зверталися до опису традицій української кухні. У виконанні учнів прозвучали прислів'я, приказки та професії кухаря.

Викладач рідної мови і літератури Терещенко А.А., в переддень Святого Миколая, розповіла учням про це святе, про обряди і традиції українського народу, тим самим, виховуючи в учнів любов до своєї майбутньої професії.

Активну участь у проведенні бінарного уроку прийняв класний керівник групи № 23 Кощєєв Л.І., який у своєму виступі розповiв про міфі: «Про український продукт - сало».

В ході уроку здійснювалися міжпредметні зв'язки з такими предметами як: кулінарія, світова література, географія, історія, хімія, естетичне виховання. Використовувалися на уроці інформаційно-комунікаційні технології, матеріали Інтернету. Кожен етап уроку супроводжувався відеокліпами пісень у виконанні М. Поплавського «Борщ», «Вареники», «Сало» і ін.

Творча група учнів «Музиканти» виконала народну пісню «Із сиром пироги», під яку учні пригощали гостей пиріжками з картоплею і капустою, приготованих своїми руками.

В якості експертів були запрошені: директор ліцею Назаров А.В., заступник директора по УПР Сюлева І.М., старший майстер Кирносов Е.Н., методист Кірносова Є.В., майстри в / н і викладачі. При підведенні підсумків експертами було висловлено побажання подальших творчих успіхів у підготовці молодої робочої зміни.

Мастер производственного обучения Мельник Н.В.