Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Молодь за безпечну працю.

      В Дзержинському професійному гірничому ліцеї з 21 по 28 квітня 2014 року, з метою формування належного ставлення до питань охорони праці у підростаючого покоління пройшла акція – «Безпека та здоров'я під час використання хімічних речовин на виробництві». Були оновлені куточки з охорони праці в навчальних кабінетах та майстернях, проведені виставки проспектів спецодягу, засобів індивідуального захисту, наочних посібників, засобів пропаганди з питань захисту від небезпечних і шкідливих виробничих факторів.

     Директор ліцею Назаров А.В. провів зустріч з колективом на тему: «Нешкідливі та безпечні умови праці – запорука здоров’я працюючих».  Викладач охорони праці Синицина Наталія Олександрівна, яка є класним керівником групи №21 (електрослюсар підземний, зварник ручного зварювання), разом з майстрами виробничого навчання,  організувала конференцію «Молодь за безпечну працю», для якої учні підготували повідомлення про користь та шкоду хімічних речовин в житті людини. Учні прийняли участь у грі «Ваші дії під час пожежі». Також пройшла олімпіада з охорони праці, триває підготовка до конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей».

    Впродовж акції учні ще раз усвідомили що, охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності.

     Завершальним етапом тижня став виховний захід «Знаєш сам – допоможеш іншому», під керівництвом викладача охорони праці.  Головною метою заходу є привернення уваги кожного роботодавця і працівника до усунення або досягнення мінімально можливого рівня виробничих ризиків шляхом профілактики травматизму і професійних захворювань, формування свідомого ставлення суспільства до культури безпеки праці. У заході приймали участь учні ліцею – Чубарь Валерія, Цимбалюк Ольга, Сероштан Ірина, Сміян Микита, Шубчинський Олександр, Терпєловська Наталія. Учні не лише підготували цікаві та актуальні повідомлення, але й показали як надати першу медичну допомогу.

   Підсумки тижня були висвітлені випускником групи №18 Зарівним Владиславом та учнем групи №21 Міняйло Юрієм у стінгазеті «Ліцеїст».

    В ліцеї систематично ведеться робота з питань дотримання вимог ОП в учбово-виробничому процесі, що дало можливість звести до мінімуму травматизм та нещасні випадки серед учнів і співробітників ліцею.

                                                   Заступник з навчально-виробничого процесу

                                                   Сюлєва І.М.