Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Масляна

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік!

Тому, 16 лютого 2018 року в Торецькому професійному гірничому ліцеї було шумно та весело. Керівники, майстри в/н, викладачі та учні ліцею проводжали Зиму і зустрічали Весну, співали веселих пісень, водили хороводи, пригощалися млинцями та різноманітними смаколиками.

Мета виховного позакласного заходу: розширити і поглибити знання учнів про давні народні обряди та звичаї, пов’язані зі святкуванням проводів Зими та зустрічі Весни; виховувати шанобливе ставлення до народних традицій старших поколінь; сприяти відродженню та впровадженню їх у життя; підтримати радісний, святковий настрій, пов'язаний з приходом Весни; формувати естетичні смаки учнів.

Колектив Торецького ПГЛ вітає всіх з Масляною. Бажає, щоб жоден млинець в житті не був комом, щоб зима завершила своє святкування і пустила в серце квітучу і ніжну весну. Бажаємо жити, катаючись сиром в маслі, добрих друзів і справжнього щастя.