Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

Хто правила поважає - життя зберігає!

Виховання здорового підростаючого покоління, з сформованою культурою безпечної поведінки, з алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.

         В Дзержинському професійному гірничому ліцеї з 20 по 25 квітня з метою засвоєння у підростаючого покоління навичок свідомого поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людини, в умовах в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення учнів до масово – роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності було створено творчу групу, під керівництвом директора ДПГЛ Назарова А.В., яка підготувала план до проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. Членами групи було перевірено наявність та вимоги документів цивільного захисту, журналів проведення інструктажів з ОП, БЖД, інструкцій, пам’яток, стан електричного, опалювального обладнання, пожежних щитів, оновлені стенди “Бережемо життя та здоров'я дітей”, “Правила поведінки під час знаходження вибухонебезпечних пристроїв”.

         Компетентність людей у світі небезпек і способів захисту від них – необхідна умова досягнення безпеки життєдіяльності, тому серед учнів та працівників ліцею була проведена пізнавальна гра «Шлях до здоров’я», “Правила поведінки в зоні бойових дій”. Під час дискусії за темою “Поради психолога” учні гр № 18 Куліков М., гр № 31 Нєгорєєв О., Миронов Є. приймали активну участь, показали свої знання з питань кримінальної відповідальності за фіктивне  повідомлення до служб швидкого реагування.

         З метою поглиблення знань викладач української мови Груціна К.В. провела з учнями диктанти за тематикою тижня.

         Викладач охорони праці Синицина Н.О. під девізом «Безпека життя людини, безпека – це наше майбутнє» провела позакласний захід, де учні приймали активну участь: готували та презентували свої роботи за темою «Правила поведінки під час пожежі та вибуху газу» - учениця групи 33 Прусакова Валерія; «Шкідливі звички» - учень групи 18 Костенко Володимир; гра «Вірю – не вірю» показала активність та знання учнів з правил евакуації  - група 21 Тюліков Олександр, група 31 Пасіковський Олександр та інші учні.

         Викладач захисту Вітчизни Кощеєв Л.І. надав інформацію про потенційну небезпеку, яка характерна за місцем мешкання, та за участю учнів Євглевського Олександра та Сміян Микити провів тренінг «Використання засобів індивідуального захисту під час надзвичайної ситуації».

         Основною метою таких пізнавальних заходів, які проводяться в ліцеї є виховання морально – психологічних якостей та уміння надати допомогу у разі  необхідності. Тиждень закінчився конкурсом стінгазет та побажанням безпечного життя.

         Під час тижня знань з основ безпеки життєдіяльності проведено конкурс малюнків “Небезпеки, які нас оточують”. Переможцями стали група 18 “електрогазозварник” та групи 11 та 31 “електрослюсар підземний, електрозварник ручного зварювання”

         На завершення тижня знань з безпеки життєдіяльтності директор ліцею Назаров А.В. подякував учням за активну участь.

         Педагогічний колектив запрошує випускників дев'ятого та одинадцятого класів до нашого ліцею на навчання.

 

 

 

Заступник директора з НвирР Сюлєва І.М.