Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

У кожного є речі – дорожчі за життя.

День Перемоги – світле, радісне свято, але з присмаком солоних сліз та гіркотою втрат. Не випадково це свято припадає саме навесні, коли земля прокидається від важкого сну після зимових заметілей та випростовується із льодового полону, коли буйним цвітом розквітають тюльпани, голова паморочиться від настояного бузкового аромату. 9 травня 1945 року – ця дата закарбується у серцях народу на віки. Адже саме цього теплого травневого дня над чистим небом запалали салюти перемоги. Із року в рік народ відзначає свято Дня Перемоги з трепетом у серці та сльозами на очах.

У Дзержинському професійному гірничому ліцеї пройшли виховні години, присвячені Дню Перемоги, метою яких було виховувати почуття патріотизму, поваги до ветеранів; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих. Заключним акордом тижня став загальноліцейний «Урок Мужності», що пройшов під гаслом «Ніколи знову!».  

Викладачі Кощеєв Леонід Іванович та Груціна Катерина Віталіївна познайомили учнів із моторошними фактами Великої Вітчизняної війни, важливими переламними подіями в історії війни, прикладами мужності й героїзму воїнів, видатними особистостями періоду. Учні підготували тематичні вірші і продекламували їх. Найактивнішими учасниками уроку були учні 24 групи: Сидоренко Олександр, Лапшина Анна, Харчикова Ірина.

Із повагою вітали учні гостей: 

Зустрічі з ветеранами військової служби – вже традиційна сторінка  під час шанування Перемоги. Діти люблять такі зустрічі. В гості до ліцею завітав Лисицин Володимир Михайлович-голова ради ветеранів Дзержинська. Під час спілкування із учасником бойових дій, захоплено слухали вони розповіді героя, із задоволенням спілкувалися з ним, учні: Павлюкович Ольга та Євглевський Олександр поставили гостю багато цікавих питань. Наприкінці зустрічі подарували  квіти. З заключним привітальним словом виступив директор ліцею Назаров Анатолій Володимирович, який закликав учнів не забувати подвиг справжніх героїв, людей, через героїзм яких, ми зараз живемо та побажав учням, та всім гостям заходу, мирного неба над головою!

 

Викладач

 української мови та літератури

Груціна Катерина Віталіївна