Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34
Головна Новини

День гідності та Свободи    

З нагоди свята - Дня гідності та Свободи, яке щорічно відзначається в Україні 21 листопада  в Дзержинському професійному гірничому ліцеї було проведено ряд заходів з метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, вшанування патріотизму і мужності людей, які відстояли національні інтереси і європейській вибір України.

 21 листопада 2016 р. в Дзержинському професійному гірничому ліцеї викладачем історії Богатищевим М.І. був проведений тематичний урок  на тему : " Революція Гідності  - Третій Майдан".  

    Метою уроку було формування у учнів  ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців, розвиток в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності, виховання патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину.

     Очікуваними  результатами заходу було: виховання в учнів  ціннісного ставлення до демократичних свобод, закріплених Конституцією України, розширення знань учнів про події Єврореволюції, усвідомлення цінності людського життя та тих складових частин, які впливають на нього, роблять його багатогранним, плідним і корисним.